DF1BA-4DEP-2.5RC Hirose
  • Available: 6,138
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1BA-4DEP-2.5RC Hirose
    DF1BA-4DEP-2.5RC Hirose
    DF1BA-4DEP-2.5RC is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1BA-4DEP-2.5RC is described as CONN PLUG HOUSING 4POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK