DF1BA-3EP-2.5RC(16) Hirose
  • More about DF1BA-3EP-2.5RC(16) Hirose
    DF1BA-3EP-2.5RC(16) Hirose
    DF1BA-3EP-2.5RC(16) is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1BA-3EP-2.5RC(16) is described as CONN PLUG HOUSING 3POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM