DF1BA-26DEP-2.5RC Hirose
  • Available: 336
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1BA-26DEP-2.5RC Hirose
    DF1BA-26DEP-2.5RC Hirose
    DF1BA-26DEP-2.5RC is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1BA-26DEP-2.5RC is described as CONN PLUG HOUSING 26POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"