DF1BA-18DEP-2.5RC Hirose
  • Available: 36
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1BA-18DEP-2.5RC Hirose
    DF1BA-18DEP-2.5RC Hirose
    DF1BA-18DEP-2.5RC is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1BA-18DEP-2.5RC is described as CONN PLUG HOUSING 18POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM