DF1BA-15EP-2.5RC Hirose
  • More about DF1BA-15EP-2.5RC Hirose
    DF1BA-15EP-2.5RC Hirose
    DF1BA-15EP-2.5RC is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1BA-15EP-2.5RC is described as CONN PLUG HOUSING 15POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE