DF1BA-13EP-2.5RC Hirose
  • More about DF1BA-13EP-2.5RC Hirose
    DF1BA-13EP-2.5RC Hirose
    DF1BA-13EP-2.5RC is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1BA-13EP-2.5RC is described as CONN PLUG HOUSING 13POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"