DF1BA-12EP-2.5RC Hirose
  • Available: 1,342
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1BA-12EP-2.5RC Hirose
    DF1BA-12EP-2.5RC Hirose
    DF1BA-12EP-2.5RC is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1BA-12EP-2.5RC is described as CONN PLUG HOUSING 12POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM