DF1B-9ES-2.5RC Hirose
  • Available: 15,792
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1B-9ES-2.5RC Hirose
    DF1B-9ES-2.5RC Hirose
    DF1B-9ES-2.5RC is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1B-9ES-2.5RC is described as CONN RECEPT HOUSING 9POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"