DF1B-6P-2.5DSA(01) Hirose
  • Available: 1,719
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1B-6P-2.5DSA(01) Hirose
    DF1B-6P-2.5DSA(01) Hirose
    DF1B-6P-2.5DSA(01) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF1B-6P-2.5DSA(01) is described as CONN HEADER 6POS 2.5MM STR GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM