DF1B-4P-2.5DS(01) Hirose
  • Available: 833
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1B-4P-2.5DS(01) Hirose
    DF1B-4P-2.5DS(01) Hirose
    DF1B-4P-2.5DS(01) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF1B-4P-2.5DS(01) is described as CONN HEADER 4POS 2.5MM R/A GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH