DF1B-4ES-2.5RC Hirose
  • Available: 432,962
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1B-4ES-2.5RC Hirose
    DF1B-4ES-2.5RC Hirose
    DF1B-4ES-2.5RC is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1B-4ES-2.5RC is described as CONN RECEPT HOUSING 4POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK