DF1B-32DEP-2.5RC Hirose
  • Available: 165,221
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1B-32DEP-2.5RC Hirose
    DF1B-32DEP-2.5RC Hirose
    DF1B-32DEP-2.5RC is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1B-32DEP-2.5RC is described as CONN PLUG HOUSING 32POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE