DF1B-30DP-2.5DSA(01) Hirose
  • Available: 211
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1B-30DP-2.5DSA(01) Hirose
    DF1B-30DP-2.5DSA(01) Hirose
    DF1B-30DP-2.5DSA(01) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF1B-30DP-2.5DSA(01) is described as CONN HEADER 30POS 2.5MM STR GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE