DF1B-30DES-2.5RC Hirose
  • Available: 1,725,536
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1B-30DES-2.5RC Hirose
    DF1B-30DES-2.5RC Hirose
    DF1B-30DES-2.5RC is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1B-30DES-2.5RC is described as CONN RECEPT HOUSING 30POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V