DF1B-2P-2.5DS(01) Hirose
  • Available: 461
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1B-2P-2.5DS(01) Hirose
    DF1B-2P-2.5DS(01) Hirose
    DF1B-2P-2.5DS(01) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF1B-2P-2.5DS(01) is described as CONN HEADER 2POS 2.5MM R/A GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE