DF1B-2ES-2.5RC Hirose
  • Available: 680,706
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1B-2ES-2.5RC Hirose
    DF1B-2ES-2.5RC Hirose
    DF1B-2ES-2.5RC is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1B-2ES-2.5RC is described as CONN RECEPT HOUSING 2POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE