DF1B-28DS-2.5RC Hirose
  • Available: 29,782
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1B-28DS-2.5RC Hirose
    DF1B-28DS-2.5RC Hirose
    DF1B-28DS-2.5RC is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1B-28DS-2.5RC is described as CONN RECEPT HOUSING 28POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE