DF1B-26DES-2.5RC Hirose
  • Available: 22,836
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1B-26DES-2.5RC Hirose
    DF1B-26DES-2.5RC Hirose
    DF1B-26DES-2.5RC is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1B-26DES-2.5RC is described as CONN RECEPT HOUSING 26POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH