DF1B-22DEP-2.5RC Hirose
  • Available: 883
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1B-22DEP-2.5RC Hirose
    DF1B-22DEP-2.5RC Hirose
    DF1B-22DEP-2.5RC is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1B-22DEP-2.5RC is described as CONN PLUG HOUSING 22POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM