DF1B-14DS-2.5RC Hirose
  • Available: 21,684
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1B-14DS-2.5RC Hirose
    DF1B-14DS-2.5RC Hirose
    DF1B-14DS-2.5RC is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1B-14DS-2.5RC is described as CONN RECEPT HOUSING 14POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP