DF19L-20P-1H(59) Hirose
  • More about DF19L-20P-1H(59) Hirose
    DF19L-20P-1H(59) Hirose
    DF19L-20P-1H(59) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF19L-20P-1H(59) is described as CONN HEADER 20POS 1MM R/A SMD AU. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB