DF19KR-14P-1H(59) Hirose
  • More about DF19KR-14P-1H(59) Hirose
    DF19KR-14P-1H(59) Hirose
    DF19KR-14P-1H(59) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF19KR-14P-1H(59) is described as CONN HEADER 14POS REV R/A SMD AU. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH