DF19K-30P-1H(54) Hirose
  • Available: 560
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF19K-30P-1H(54) Hirose
    DF19K-30P-1H(54) Hirose
    DF19K-30P-1H(54) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF19K-30P-1H(54) is described as CONN HEADER 30POS 1MM R/A SMD AU. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM