DF19G-14S-1SD(05) Hirose
  • Available: 402
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF19G-14S-1SD(05) Hirose
    DF19G-14S-1SD(05) Hirose
    DF19G-14S-1SD(05) is manufactured by Hirose and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. DF19G-14S-1SD(05) is described as CONN PLUG COAXIAL 14POS 1MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS