DF19A-2830SCFA Hirose
  • Available: 1,068,020
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF19A-2830SCFA Hirose
    DF19A-2830SCFA Hirose
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Contacts from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Contacts
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/235 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/235MM
    View
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM