DF14A-9P-1.25H(56) Hirose
  • Available: 1,086
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF14A-9P-1.25H(56) Hirose
    DF14A-9P-1.25H(56) Hirose
    DF14A-9P-1.25H(56) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF14A-9P-1.25H(56) is described as CONN HEADER 9POS 1.25MM R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F