DF14-8P-1.25H(20) Hirose
  • More about DF14-8P-1.25H(20) Hirose
    DF14-8P-1.25H(20) Hirose
    DF14-8P-1.25H(20) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF14-8P-1.25H(20) is described as CONN HEADER 8POS 1.25MM R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE