DF14-5P-1.25H(26) Hirose
  • More about DF14-5P-1.25H(26) Hirose
    DF14-5P-1.25H(26) Hirose
    DF14-5P-1.25H(26) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF14-5P-1.25H(26) is described as CONN HDR 5POS 1.25MM R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH