DF14-25P-1.25H(55) Hirose
  • Available: 50
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF14-25P-1.25H(55) Hirose
    DF14-25P-1.25H(55) Hirose
    DF14-25P-1.25H(55) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF14-25P-1.25H(55) is described as CONN HEADER 25POS 1.25MM R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F