DF13EA-30DP-1.25V(55) Hirose
  • More about DF13EA-30DP-1.25V(55) Hirose
    DF13EA-30DP-1.25V(55) Hirose
    DF13EA-30DP-1.25V(55) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13EA-30DP-1.25V(55) is described as CONN HEADER 30POS 1.25MM SMD AU. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN