DF13EA-30DP-1.25V(21) Hirose
  • More about DF13EA-30DP-1.25V(21) Hirose
    DF13EA-30DP-1.25V(21) Hirose
    DF13EA-30DP-1.25V(21) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13EA-30DP-1.25V(21) is described as CONN HDR 30POS 1.25MM SMD AU. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM