DF13EA-20DP-1.25V(51) Hirose
  • More about DF13EA-20DP-1.25V(51) Hirose
    DF13EA-20DP-1.25V(51) Hirose
    DF13EA-20DP-1.25V(51) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13EA-20DP-1.25V(51) is described as CONN HEADER 20POS 1.25MM GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F