DF13E-40DP-1.25V(51) Hirose
  • More about DF13E-40DP-1.25V(51) Hirose
    DF13E-40DP-1.25V(51) Hirose
    DF13E-40DP-1.25V(51) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13E-40DP-1.25V(51) is described as CONN HDR 40 POS 1.25MM SMD AU. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE