DF13C-11P-1.25V(21) Hirose
  • Available: 4,641
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13C-11P-1.25V(21) Hirose
    DF13C-11P-1.25V(21) Hirose
    DF13C-11P-1.25V(21) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13C-11P-1.25V(21) is described as CONN HEADER 11POS 1.25MM SMD TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM