DF13C-10P-1.25V(20) Hirose
  • Available: 7,810
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13C-10P-1.25V(20) Hirose
    DF13C-10P-1.25V(20) Hirose
    DF13C-10P-1.25V(20) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13C-10P-1.25V(20) is described as CONN HEADER 10POS 1.25MM SMD TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK