DF13B-6P-1.25V(51) Hirose
  • More about DF13B-6P-1.25V(51) Hirose
    DF13B-6P-1.25V(51) Hirose
    DF13B-6P-1.25V(51) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13B-6P-1.25V(51) is described as CONN HEADER 6POS 1.25MM GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK