DF13B-2P-1.25V(51) Hirose
  • Available: 2,396
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13B-2P-1.25V(51) Hirose
    DF13B-2P-1.25V(51) Hirose
    DF13B-2P-1.25V(51) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13B-2P-1.25V(51) is described as COMMON HDR 2POS 1.25MM SMD GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    CORDGRIP NEMA4 .492"
    View
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK