DF13B-11P-1.25V(21) Hirose
  • Available: 3,680
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13B-11P-1.25V(21) Hirose
    DF13B-11P-1.25V(21) Hirose
    DF13B-11P-1.25V(21) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13B-11P-1.25V(21) is described as CONN HEADER 11POS 1.25MM SMD TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS