DF13A-8P-1.25H(20) Hirose
  • Available: 2,913
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13A-8P-1.25H(20) Hirose
    DF13A-8P-1.25H(20) Hirose
    DF13A-8P-1.25H(20) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13A-8P-1.25H(20) is described as CONN HEADER 8POS 1.25MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE