DF13A-6P-1.25H(51) Hirose
  • Available: 3,753
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13A-6P-1.25H(51) Hirose
    DF13A-6P-1.25H(51) Hirose
    DF13A-6P-1.25H(51) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13A-6P-1.25H(51) is described as CONN HDR 6POS 1.25MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"