DF13A-40DP-1.25V(82) Hirose
  • More about DF13A-40DP-1.25V(82) Hirose
    DF13A-40DP-1.25V(82) Hirose
    DF13A-40DP-1.25V(82) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13A-40DP-1.25V(82) is described as CONN HDR 40POS 1.25MM SMD AU. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE