DF13A-3P-1.25H(77) Hirose
  • More about DF13A-3P-1.25H(77) Hirose
    DF13A-3P-1.25H(77) Hirose
    DF13A-3P-1.25H(77) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13A-3P-1.25H(77) is described as CONN HDR 3POS 1.25MM R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE