DF13A-2P-1.25H(51) Hirose
  • Available: 14,582
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13A-2P-1.25H(51) Hirose
    DF13A-2P-1.25H(51) Hirose
    DF13A-2P-1.25H(51) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13A-2P-1.25H(51) is described as CONN HEADER 2POS 1.25MM RA GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM