DF13A-20DP-1.25V(91) Hirose
  • Available: 18,034
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13A-20DP-1.25V(91) Hirose
    DF13A-20DP-1.25V(91) Hirose
    DF13A-20DP-1.25V(91) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13A-20DP-1.25V(91) is described as CONN HEADER 20POS 1.25MM GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH