DF13A-20DP-1.25V(25) Hirose
  • Available: 3,493
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13A-20DP-1.25V(25) Hirose
    DF13A-20DP-1.25V(25) Hirose
    DF13A-20DP-1.25V(25) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13A-20DP-1.25V(25) is described as CONN HEADER 20POS 1.25MM SMD TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK