DF13A-12P-1.25H(20) Hirose
  • Available: 744
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13A-12P-1.25H(20) Hirose
    DF13A-12P-1.25H(20) Hirose
    DF13A-12P-1.25H(20) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13A-12P-1.25H(20) is described as CONN HEADER 12POS 1.25MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"