DF13A-11P-1.25H(51) Hirose
  • Available: 4,375
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13A-11P-1.25H(51) Hirose
    DF13A-11P-1.25H(51) Hirose
    DF13A-11P-1.25H(51) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13A-11P-1.25H(51) is described as CONN HEADER 11POS 1.25MM R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA