DF13A-10DP-1.25V(55) Hirose
  • Available: 4,474
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13A-10DP-1.25V(55) Hirose
    DF13A-10DP-1.25V(55) Hirose
    DF13A-10DP-1.25V(55) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13A-10DP-1.25V(55) is described as CONN HEADER 10POS 1.25MM SMD AU. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM