DF13-8P-1.25V(50) Hirose
  • Available: 1,308
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13-8P-1.25V(50) Hirose
    DF13-8P-1.25V(50) Hirose
    DF13-8P-1.25V(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13-8P-1.25V(50) is described as CONN HEADER 8POS 1.25MM SMD GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"