DF13-7P-1.25DS(20) Hirose
  • Available: 4,548
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13-7P-1.25DS(20) Hirose
    DF13-7P-1.25DS(20) Hirose
    DF13-7P-1.25DS(20) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13-7P-1.25DS(20) is described as CONN HEADER 7POS 1.25MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM